Publications Office of the EU
Spānija-Palma: Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Palma: Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    23/06/2018
  • Termiņš
    20/07/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/08/2018
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Izpildes vieta
NUTS code: ES53 Illes Balears
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES53 Illes Balears
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66514110 Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
837,568.75 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
CC 1/2018 AM
Apraksts

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Nacionālais reģistrācijas numurs: S0711001H
Pasta adrese: C/ Palau Reial, 17
Pilsēta: Palma
NUTS kods ES53
Pasta indekss: 07001
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Galvenā adrese: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/08/2018 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
837,568.75 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.