Publications Office of the EU
SI-Brežice: Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Brežice: Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli

  • Publicēts
    16/03/2012
  • Termiņš
    23/04/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/04/2012
  • Piešķirts
    18/07/2012
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SB Brežice
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,500.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
394,390.50 EUR
Daļu skaits
53
Piedāvājuma atsauces numurs
5/12-15 JNb
Apraksts

Material za endoskopsko kirurgijo in zdravstveni šivalni material.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/04/2012 10:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.