Publications Office of the EU
RO-Brasov: Piesārņojuma līmeņa novērošanas ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Brasov: Piesārņojuma līmeņa novērošanas ierīces

  • Publicēts
    27/07/2011
  • Termiņš
    06/09/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/09/2011
  • Piešķirts
    16/09/2011
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: RO122 Braşov
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38344000 Piesārņojuma līmeņa novērošanas ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,200,000.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,185,000.00 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Stand de cercetare a produselor de combustie motor transparent: motor transparent cu echipamente auxiliare, conform descrierii caietului de sarcini.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/09/2011 18:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
3,200,000.00 RON
Līguma galīgā vērtība
3,185,000.00 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: AVL List GmbH
Pasta adrese: Hans-List-Platz 1
Pilsēta: Graz
Pasta indekss: 8020
Valsts: AUT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.