Publications Office of the EU
PL-Varšava: Kurināmās eļļas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Varšava: Kurināmās eļļas

  • Piešķirts
    20/02/2012
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09135100 Kurināmās eļļas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
486,046.80
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,293,905.97 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
CIOR2/13/12
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. Część 1 - dostawa oleju opałowego do budynków Zamawiającego - teren WOI Bydgoszcz, część 2 - dostawa oleju opałowego do budynków Zamawiającego - teren WOI Toruń, część 3 - dostawa oleju opałowego do budynków Zamawiającego - teren WOI Włocławek.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
486,046.80
Līguma galīgā vērtība
2,293,905.97 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Trans-Kol Paliwa Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Toruńska 186
Pilsēta: Koło
Pasta indekss: 62-600
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.