Publications Office of the EU
Francija-Ivry-sur-Seine: Strukturālās inženierijas konsultāciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Ivry-sur-Seine: Strukturālās inženierijas konsultāciju pakalpojumi

  • Publicēts
    04/04/2018
  • Termiņš
    30/04/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/05/2018
  • Piešķirts
    20/11/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Office public de l'habitat
Izpildes vieta
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71312000 Strukturālās inženierijas konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
90,460.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
18.06.GED
Apraksts

Mission d'ordonnancement, de pilotage et de coordination pour l'opération de construction de 65 logements rue Fouilloux à Ivry.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Office public de l'habitat
Nacionālais reģistrācijas numurs: 279 400 089 00025
Pasta adrese: Ensemble immobilier Jeanne Hachette, 6 promenée Supérieure
Pilsēta: Ivry-sur-Seine Cedex
NUTS kods FR107
Pasta indekss: 94204
Valsts: FRA
Kontaktpersona: Service marchés et contrats
Galvenā adrese: http://www.ophivry-marches.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/05/2018 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
90,460.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: OTCI
Pasta adrese: 1 place des États-Unis, CS 40422
Pilsēta: Rungis Cedex
Pasta indekss: 94518
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.