Publications Office of the EU
Rumānija-București: Laboratorijas reaģenti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-București: Laboratorijas reaģenti

  • Publicēts
    04/10/2022
  • Termiņš
    10/11/2022
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV
Izpildes vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33696500 Laboratorijas reaģenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,563,621.20 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
7
Piedāvājuma atsauces numurs
14989140/5/1562/31.08.2022
Apraksts

Truse de coloratie, Teste rapide de laborator -LATEX SI IMUNOCROMATOGRAFICE,Reactivi pentru microbiologie si SPECIN.Reactivi HISTOLOGIE CONVENTIONALA, PENTRU PROCESAREA A 1000 de probe/1kit” Reactivi compatibili sau echivalenti cu compatibili cu analizorul automat de biochimie urinara , IRICELL 200,modulul ichem Velocity – urine biochemistry system galerii de indentificare manuala si testarea sensibilitatii la antibiotice -aerobe si aneaerobe si Test Antigen COVID 19 compatibil sau echivalent cu analizorul Ramp 200 Clinical Reader ,,conform specificatilor din caietul de sarcini,
NOTA:In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu cu 18 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98/2016, modificata prin OUG 107/2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 11 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV
Nacionālais reģistrācijas numurs: 14989140
Pasta adrese: Strada: Basarabia, nr. 49-51
Pilsēta: Bucuresti
NUTS kods RO321
Pasta indekss: 022104
Valsts: ROU
Kontaktpersona: Tania Noata
Galvenā adrese: www.spjudilfov.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.