Publications Office of the EU
Vācija-Prenzlau: Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Prenzlau: Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi

  • Publicēts
    15/04/2022
  • Termiņš
    17/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/05/2022
  • Piešķirts
    25/07/2022
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Uckermärkische Dienstleistungsgesellschaft mbH
Izpildes vieta
NUTS code: DE40I Uckermark
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE40I Uckermark
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
UDG/05/2022
Apraksts

Leistungsgegenstand ist die Einsammlung und Beförderung der im Gebiet des Landkreises Uckermark anfallenden und dem Landkreis überlassenen Schadstoffe aus privaten Haushalten und Kleinmengen aus dem Gewerbe bzw. aus Einrichtungen mittels Schadstoffsammelmobil ab dem 01.01.2023 einschließlich Zuführung der Schadstoffe zu einer gesetzeskonformen Entsorgung. Entsorgungsgebiet ist der Landkreis Uckermark mit Ausnahme der Stadt Prenzlau.
Leistungsgegenstand ist ferner die Übernahme und Beförderung von an der stationären Schadstoffannahmestelle des Auftraggebers in Prenzlau entgegengenommenen Schadstoffen aus privaten Haushalten und aus dem Gewerbe bzw. aus Einrichtungen zu den vorgesehenen Entsorgungsanlagen sowie die gesetzeskonforme Entsorgung der Schadstoffe. Die Leistung wird durch den Auftraggeber operativ in Abhängigkeit der freien Annahmekapazitäten abgerufen.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YSDRQY4
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/05/2022 12:15
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: REMONDIS Industrie Service GmbH & Co. KG
Pasta adrese: Brunnenstraße 138
Pilsēta: Lünen
Pasta indekss: 44536
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.