Publications Office of the EU
Austrija-Amstetten: Ar atpūtu, sportu, kultūru, nakšņošanu un ēdināšanu saistītu ēku būvniecība - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Amstetten: Ar atpūtu, sportu, kultūru, nakšņošanu un ēdināšanu saistītu ēku būvniecība

  • Publicēts
    17/06/2022
  • Termiņš
    15/07/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/07/2022
  • Piešķirts
    27/09/2022
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Stadtgemeinde Amstetten
Izpildes vieta
NUTS code: AT121 Mostviertel-Eisenwurzen
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: AT121 Mostviertel-Eisenwurzen
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45212000 Ar atpūtu, sportu, kultūru, nakšņošanu un ēdināšanu saistītu ēku būvniecība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
987,371.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Alu-Glas-Elemente für die Generalsanierung des Naturbades Amstetten

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://gvor.vergabeportal.at/Detail/128561
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/07/2022 11:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
987,371.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Baumann/Glas/1886 GmbH
Pasta adrese: Gewerbepark 10
Pilsēta: Baumgartenberg
Pasta indekss: 4342
Valsts: AUT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.