Publications Office of the EU
Tischlerarbeiten Holz-Alu-Fenster einschl. Demontage und Nebenarbeiten - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tischlerarbeiten Holz-Alu-Fenster einschl. Demontage und Nebenarbeiten

  • Piešķirts
    07/04/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Land Berlin – Sondervermögen Immobilien des Landes Berlin (SILB) c/o BIM Berliner Immobilienmanagement GmbH
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45421100 Durvju un logu, un to saistīto komponentu uzstādīšana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
974,216.70 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
B21045-30398001-001-337-02
Apraksts

Tischlerarbeiten; Ersatz von bestehenden Holzfenstern durch Holz-Aluminium-Fensterkonstruktionen; insgesamt 203 Fensterelement, Gesamtgröße ca. 890 m²; Ausführung in Abschnitten.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: 100% Preis
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
974,216.70 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Hertis Tischlerei & Service GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Berlin
Pasta indekss: 12526
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.