Publications Office of the EU
Marché de service relatif à la prestation d'assurance « Dommages aux biens aux biens et risques annexes pour le Château royal de Blois » pour les besoins de la ville de BLOIS. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Marché de service relatif à la prestation d'assurance « Dommages aux biens aux biens et risques annexes pour le Château royal de Blois » pour les besoins de la ville de BLOIS.

  • Publicēts
    04/02/2025
  • Termiņš
    05/03/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ville de Blois (41)
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRB05 Loir-et-Cher
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66515000 Kaitējumu vai zaudējumu apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
300,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
V25-AO-MFS4-001
Apraksts

Marché de service relatif à la prestation d'assurance « Dommages aux biens aux biens et risques annexes pour le Château royal de Blois » pour les besoins de la ville de BLOIS.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-securises.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.marches-securises.fr
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Prix
Paredzamā vērtība
300,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.