Publications Office of the EU
Francija-Šamberī: Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Šamberī: Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    06/06/2019
  • Termiņš
    05/07/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/07/2019
  • Piešķirts
    16/08/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
OPAC de la Savoie
Izpildes vieta
NUTS code: FRK27 Savoie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK27 Savoie
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,100,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,100,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
5
Piedāvājuma atsauces numurs
19046ser01
Apraksts

Entretien des installations individuelles de chauffage du patrimoine de l'OPAC de la Savoie — Accord-cadre à bons de commande.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.opac-savoie.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/07/2019 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.