Publications Office of the EU
Austrija-Vīne: Finanšu, revīzijas un nodokļu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Vīne: Finanšu, revīzijas un nodokļu pakalpojumi

  • Publicēts
    28/06/2023
  • Termiņš
    25/07/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/07/2023
  • Piešķirts
    24/08/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 54
Izpildes vieta
NUTS code: AT130 Wien
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: AT130 Wien
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79200000 Finanšu, revīzijas un nodokļu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
143,360.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Unterstützende Sachverständigkeit bei der Wahrnehmung der wirtschaftlichen Aufsicht

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/156118
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/07/2023 09:05
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
143,360.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SOLVE Consulting Managementberatung GmbH
Pasta adrese: Jacquingasse 51/3
Pilsēta: Wien
Pasta indekss: 1030
Valsts: AUT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.