Publications Office of the EU
Vācija-Baden-Baden: Datoru iekārtas un piederumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Baden-Baden: Datoru iekārtas un piederumi

  • Publicēts
    12/05/2021
  • Termiņš
    07/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/06/2021
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Südwestrundfunk
Izpildes vieta
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,200,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
EU-I/T 1/2021
Apraksts

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Südwestrundfunk
Pasta adrese: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Pilsēta: Baden-Baden
NUTS kods DE121
Pasta indekss: 76530
Valsts: DEU
Galvenā adrese: www.swr.de
Elektroniski:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/06/2021 09:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,200,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.