Publications Office of the EU
Itāija-Roma: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Roma: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    27/12/2022
  • Termiņš
    15/02/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/02/2023
  • Piešķirts
    28/09/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI45 Frosinone
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
744,086.65 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
627,248.58 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.acquistinretepa.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/02/2023 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
744,086.65 EUR
Līguma galīgā vērtība
627,248.58 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Sidoti Engineering SRL
Pasta adrese:
Pilsēta: Albano Laziale
Pasta indekss:
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.