Publications Office of the EU
Servisa līgums Mars 100 + C51NH kompresoru iekārtai ar papildaprīkojumu - Kędzierzyn Koźle Gāzes kompresoru stacija - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Servisa līgums Mars 100 + C51NH kompresoru iekārtai ar papildaprīkojumu - Kędzierzyn Koźle Gāzes kompresoru stacija

  • Publicēts
    07/06/2024
  • Termiņš
    19/06/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/06/2024
  • Piešķirts
    06/09/2024
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50531300 Kompresoru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
689,782.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP/2024/03/0017/SWI
Apraksts

Servisa līgums Mars 100 + C51NH kompresoru iekārtai ar papildaprīkojumu - Kędzierzyn Koźle Gāzes kompresoru stacija

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://portal.gaz-system.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://portal.gaz-system.pl/
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/06/2024 11:30
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Cena brutto za wykonanie przeglądów urządzenia agregatu sprężarkowego MARS 100+C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi zgodnie z pkt. 1.4.1 OPZ w tłoczni gazu Kędzierzyn Koźle - waga 95%
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 95
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Suma cen brutto wskaźników do kosztorysowania przy realizacji Prac Nieplanowych - waga 5%
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
689,782.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Gascontrol Polska Sp. z o.o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Suszec
Pasta indekss: 43-267
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.