Publications Office of the EU
Zviedrija-Falun: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Zviedrija-Falun: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    30/06/2018
  • Termiņš
    29/08/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    30/08/2018
  • Piešķirts
    05/11/2018
  • Šodien
    07/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Colligio AB
Izpildes vieta
NUTS code: SE11 Stockholm
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE11 Stockholm
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,370.00 SEK
Piedāvājuma atsauces numurs
TK 18.072
Apraksts

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
30/08/2018 00:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
4,370.00 SEK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ramböll Sverige AB
Pasta adrese:
Pilsēta: Stockholm
Pasta indekss:
Valsts: SWE

Oficiālais nosaukums: SWECO Society AB
Pasta adrese:
Pilsēta: Stockholm
Pasta indekss:
Valsts: SWE

Oficiālais nosaukums: Trivector Traffic AB
Pasta adrese:
Pilsēta: Stockholm
Pasta indekss:
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.