Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Farmācijas izstrādājumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Farmācijas izstrādājumi

  • Publicēts
    27/09/2018
  • Termiņš
    06/11/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/11/2018
  • Piešķirts
    31/12/2018
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Izpildes vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33600000 Farmācijas izstrādājumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
527,122.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
526,300.00 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
5
Piedāvājuma atsauces numurs
DZP.262.130.2018
Apraksts

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Pasta adrese: ul. Banacha 1A
Pilsēta: Warszawa
NUTS kods PL911
Pasta indekss: 02-097
Valsts: POL
Kontaktpersona: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Galvenā adrese: http://spcsk.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/11/2018 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.