Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Publicēts
    22/02/2024
  • Termiņš
    25/03/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/03/2024
  • Piešķirts
    18/04/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL636 Słupski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
24110000 Rūpnieciskās gāzes
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,836,267.70 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,564,453.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
13/PN.2024
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/03/2024 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Cena
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
2,836,267.70 PLN
Līguma galīgā vērtība
2,564,453.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Messer Polska sp. z o. o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Chorzów
Pasta indekss: 41-503
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.