Publications Office of the EU
Slovānija-Ljubljana: Drošības, ugunsdzēsības, policijas un aizsardzības aprīkojums - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovānija-Ljubljana: Drošības, ugunsdzēsības, policijas un aizsardzības aprīkojums

  • Piešķirts
    18/12/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ministrstvo za obrambo Republike Slovenije
Izpildes vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SI Slovenija
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
35000000 Drošības, ugunsdzēsības, policijas un aizsardzības aprīkojums
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
500,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
909,836.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
430-54/2019
Apraksts

nakup nadomestnih delov za čeladofone in kompletnih čeladofonov proizvajalca Racal Acoustics Limited v obdodju 60 mesecev.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
500,000.00
Līguma galīgā vērtība
909,836.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Racal Acoustics Limited
Pasta adrese: Hailsham Drive
Pilsēta: Harrow
Pasta indekss: HA1 4TR
Valsts: GBR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.