Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Sheffield: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Apvienotā Karaliste-Sheffield: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti

  • Publicēts
    08/02/2022
  • Termiņš
    29/03/2022
  • Piešķirts
    30/05/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
The University of Sheffield
Izpildes vieta
NUTS code: UKE32 Sheffield
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: UKE32 Sheffield
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,350,000.00 GBP
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,026,450.00 GBP
Piedāvājuma atsauces numurs
3210/DM
Apraksts

The University of Sheffield (UoS) with funding from European Regional Development Fund (ERDF) is establishing a Sustainable Aviation Fuels Innovation Centre (SAF-IC) to support and promote the production and characterisation of decarbonised and sustainable aviation fuel.
To broaden and support our extensive research, development, and deployment activities at the centre, we are looking to procure a proton exchange membrane (PEM) or a solid oxide hydrogen electrolyser. The Green Hydrogen Production and Storage Facility project will enable green hydrogen to be produced on site, whilst the device will be mains powered the centre boasts considerable renewable electricity production capacity. Hence, it is intended that the consumption of the H2 production facility will net off, against said production capacity, thereby resulting in credible green hydrogen production.
One of the main purposes behind this procurement is the use of the generated hydrogen to produce renewable synthetic fuels.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: The University of Sheffield
Pilsēta: Sheffield
NUTS kods UKE32
Pasta indekss: S10 2TN
Valsts: GBR
Kontaktpersona: David Middle
Galvenā adrese: https://www.sheffield.ac.uk/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,350,000.00 GBP
Līguma galīgā vērtība
1,026,450.00 GBP
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Remosa s.r.l
Pasta adrese:
Pilsēta: Cagliari
Pasta indekss: 09123
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.