Publications Office of the EU
Vācija-Drēzdene: Ēku elektrotehnisko iekārtu remonta un uzturēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Drēzdene: Ēku elektrotehnisko iekārtu remonta un uzturēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    03/09/2021
  • Termiņš
    04/10/2021
  • Piešķirts
    22/11/2021
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden
Izpildes vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50711000 Ēku elektrotehnisko iekārtu remonta un uzturēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
294,369.76 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
376,440.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
WV/Batterieanlagen/EU/2021
Apraksts

Wartungsarbeiten an Batterieanlagen (USV-, BSV- und OP-Sicherheitslichtanlagen), Los 1 und Los 2

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden
Pasta adrese: Fetscherstraße 74
Pilsēta: Dresden
NUTS kods DED21
Pasta indekss: 01307
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Herr Stiel
Galvenā adrese: www.uniklinikum-dresden.de
Elektroniski:
https://www.evergabe.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.