Publications Office of the EU
Kurjerpakalpojumi reģioni - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Kurjerpakalpojumi reģioni

  • Piešķirts
    05/01/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
AQUON
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
64100000 Pasta un kurjeru pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
770,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Pašreizējais līgums par kurjeru pakalpojumiem (refrižeratortransports) zaudē spēku 2023. gada 31. decembrī. Šā iemesla dēļ tirgū tiek laists jauns konkurss. Līgumā ir šādi elementi: Paraugu ņemšana no dzesēšanas iekārtām attiecīgajās ražotnēs; Paraugu transportēšana refrižeratorā starp dažādām AQUON atrašanās vietām; Paraugu nosūtīšana atpakaļ uz dzesēšanas iekārtām uzņemšanas vietā; Tukšā iepakojuma piegāde AQUON klientiem. Depozītu ņem no vienas no AQUON vietnēm; Piegāde dažādiem piegādātājiem. Līgumslēdzēja iestāde plāno piešķirt līguma slēgšanas tiesības, pamatojoties uz labāko PKV, kvalitātes aspektā ņemot vērā 40 % un cenu 60 % apmērā. Plāno noslēgt nolīgumu ar vienu piegādātāju uz 4 gadiem + 2 x 1 gadu pagarinājuma iespēju. Kopējais ilgums ne vairāk kā 6 gadi. Sīkāku informāciju par līgumu un procedūru varat atrast konkursa rokasgrāmatā. Aplēse ir aptuveni 1 232 000 EUR bez PVN par visu 6 gadu līguma darbības laiku.
reģioni

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
CPV kods

64100000 - Pasta un kurjeru pakalpojumi

90000000 - Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi

64120000 - Kurjera pakalpojumi

90500000 - Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi

Piešķiršanas metode
Kwaliteit
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
770,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Schotpoort Connect B.V.
Pasta adrese:
Pilsēta: EERBEEK
Pasta indekss: 6961EG
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.