Publications Office of the EU
Spānija-Barselona: Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Barselona: Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām

  • Paziņots
    15/07/2019
  • Paredzamā publicēšana
    06/09/2019
  • Publicēts
    18/11/2020
  • Termiņš
    30/11/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/12/2020
  • Piešķirts
    04/02/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Institut Municipal de Serveis Socials
Izpildes vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85311000 Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,219,344.76 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,528,241.66 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
20190336
Apraksts

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Institut Municipal de Serveis Socials
Pasta adrese: C/ València, 344
Pilsēta: Barcelona
NUTS kods ES511
Pasta indekss: 08009
Valsts: ESP
Galvenā adrese: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/12/2020 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
5,219,344.76 EUR
Līguma galīgā vērtība
2,528,241.66 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Pasta adrese:
Pilsēta: Barcelona
Pasta indekss:
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.