Publications Office of the EU
Reallabor Hoyerswerda paplašināšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Reallabor Hoyerswerda paplašināšana

  • Publicēts
    20/03/2026
  • Termiņš
    20/04/2026
  • Piešķirts
    27/05/2026
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Technische Universität Dresden, Dezernat Finanzen und Beschaffung, Sachgebiet Zentrale Beschaffung und Anlagenbuchhaltung
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
545,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
-1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
055017/26
Apraksts

Iepirkuma procedūras priekšmets ir projekta "Viedās mobilitātes laboratorija (SML)" ietvaros Hoyerswerda ceļu satiksmes zonā jau izveidotās reālo apstākļu laboratorijas pamatsistēmas papildināmība.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.evergabe.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.evergabe.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Preis
Paredzamā vērtība
545,000.00
Līguma galīgā vērtība
-1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: platomo GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Karlsruhe
Pasta indekss: 76137
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.