Publications Office of the EU
Vācija-Bonna: IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Bonna: IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts

  • Piešķirts
    29/11/2019
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Informationstechnikzentrum Bund (ITZBund)
Izpildes vieta
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
0.01 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Z42-2019-0122
Apraksts

Angefordert wird die Beauftragung von Pool of Funds Guthaben und Gebühren für programmbezogene Serviceangebote für das zusätzliche Pool of Funds Guthaben. Bei den Bedarfen handelt es sich um:
— Oracle Lizenzgebühren Pool of Fund,
— Oracle Pool of Fund – variabler Teil für 12 Monate (30.11.2019-29.11.2020).
Der Bedarf ergibt sich, weil im Zuge der Neuausrichtung der IT-Konsolidierung die Notwendigkeit besteht, kurzfristig und flexibel auf die Bedürfnisse neuer Kunden zu reagieren. In diesem Zusammenhang besteht auch der Bedarf, kurzfristig neue Cluster mit Oracle-Datenbanken inkl. der notwendigen Erweiterungen zur Verfügung zu stellen.
Dies ist über die Aufstockung des aktuellen Pool of Funds (3600002771 und 3600002772) zu gewährleisten, da hier bedarfsgerecht die Oracle-Produkte abgerufen werden können, die für den jeweiligen Kunden benötigt werden.
Keine dieser Regelungen sind in Rahmenverträgen abgedeckt. Des Weiteren sind die geforderten Leistungen nicht über Dritte zu beziehen.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
0.01 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Oracle Deutschland B.V. & Co. KG
Pasta adrese: Riesstraße 25
Pilsēta: München
Pasta indekss: 80992
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.