Publications Office of the EU
Rumānija-Bukareste: Raķešu palaišanas iekārtu detaļas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-Bukareste: Raķešu palaišanas iekārtu detaļas

  • Piešķirts
    05/09/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Autoritatea pentru Administrarea Sistemului Național Antigrindină și de Creștere a Precipitațiilor
Izpildes vieta
NUTS code: RO316 Prahova
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
35342000 Raķešu palaišanas iekārtu detaļas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,190,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,183,520.00 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
34138203 / 2019 / 13
Apraksts

Obiectul contractului îl reprezintă producerea și furnizarea instalațiilor de lansare a rachetelor necesare combaterii căderilor de grindină, utilizate în activitatea de intervenții active în atmosferă în cadrul Sistemului Național Antigrindină și de Creștere a Precipitațiilor.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
2,190,000.00
Līguma galīgā vērtība
2,183,520.00 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Electromecanica Ploiești S.A.
Pasta adrese: Șoseaua Ploiești-Târgoviște km 8
Pilsēta: Ploiești
Pasta indekss: 100590
Valsts: ROU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.