Publications Office of the EU
Pamatnolīguma noslēgšana par gofrētā tērauda, metinātu režģu un velmēta tērauda piegādi Mursijas autonomajā apgabalā saskaņā ar Eiropas Savienības finansēto atveseļošanas, pārveides un noturības plānu NextGenerationEU un citiem pasūtījumiem. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Pamatnolīguma noslēgšana par gofrētā tērauda, metinātu režģu un velmēta tērauda piegādi Mursijas autonomajā apgabalā saskaņā ar Eiropas Savienības finansēto atveseļošanas, pārveides un noturības plānu NextGenerationEU un citiem pasūtījumiem.

  • Publicēts
    27/10/2025
  • Termiņš
    11/11/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/11/2025
  • Piešķirts
    23/01/2026
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
14622000 Tērauds
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
TSA0081784
Apraksts

Pamatnolīguma noslēgšana par gofrētā tērauda, metinātu režģu un velmēta tērauda piegādi Mursijas autonomajā apgabalā saskaņā ar Eiropas Savienības finansēto atveseļošanas, pārveides un noturības plānu NextGenerationEU un citiem pasūtījumiem.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/11/2025 14:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Precio.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
2,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Pasta indekss: 41300
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Pasta adrese:
Pilsēta: Olula Del Río
Pasta indekss: 04860
Valsts:
Oficiālais nosaukums: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Pasta adrese:
Pilsēta: Zamora
Pasta indekss: 49023
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Ilitragua sl
Pasta adrese:
Pilsēta: Elche
Pasta indekss: 03292
Valsts:
Oficiālais nosaukums: PERFILES Y PLACAS S.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: SEVILLA
Pasta indekss: 41092
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.