Publications Office of the EU
Vācija-Minhene: Citi elektroinstalācijas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Minhene: Citi elektroinstalācijas darbi

  • Paziņots
    22/10/2013
  • Publicēts
    09/09/2014
  • Termiņš
    15/10/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/10/2014
  • Piešķirts
    05/12/2014
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e. V.
Izpildes vieta
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45432210 Sienu apdares darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
044/755 419 - 96
Apraksts

96 Medientechnik für Neubau eines viergeschossigen Forschungs- und Verwaltungsgebäude.
Gebäudekenndaten:
— BGF: 13 260 m2,
— HNF: 7 650 m2,
— BRI: 45 300 m2.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/10/2014 11:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Plesch & Seidel GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Klingenthal
Pasta indekss: 08248
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.