Publications Office of the EU
Vācija-Freiburga pie Breisgavas: Laboratorijas plaukti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Freiburga pie Breisgavas: Laboratorijas plaukti

  • Publicēts
    27/05/2022
  • Termiņš
    23/06/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/06/2022
  • Piešķirts
    28/10/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Generalzolldirektion Zentrale Beschaffungsstelle der Bundesfinanzverwaltung
Izpildes vieta
NUTS code: DE131 Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE131 Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39181000 Laboratorijas plaukti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
0.01 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
343-2022-0186
Apraksts

Rahmenvereinbarung für die Zollverwaltung (GZD und Ortsbehörden) über die Lieferung und verwendungsbereite Montage am Zielort von Computersystemtische für den Einsatz bei der Digitalen Forensik.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.evergabe-online.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/06/2022 11:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
0.01 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: erfi Ernst Fischer GmbH + Co.KG
Pasta adrese: Alte Poststr. 8
Pilsēta: Freudenstadt
Pasta indekss: 72250
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.