Publications Office of the EU
Polija-Siedlce: Angioplastijas piederumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Siedlce: Angioplastijas piederumi

  • Publicēts
    30/08/2016
  • Termiņš
    04/10/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/10/2016
  • Piešķirts
    08/11/2016
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Izpildes vieta
NUTS code: PL Polska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL Polska
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33111730 Angioplastijas piederumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,106,178.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,246,262.00 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
5
Piedāvājuma atsauces numurs
FZP/28-FZP/16
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umów, specjalistycznego, sterylnego sprzętu jednorazowego użytku dla Ośrodka Kardiologii Inwazyjnej oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej.
W celu zwiększenia dostępności Wykonawców do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 zadań – pakietów.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pasta adrese: ul. Poniatowskiego 26
Pilsēta: Siedlce
NUTS kods PL
Pasta indekss: 08-110
Valsts: POL
Kontaktpersona: Bogumiła Golbiak
Galvenā adrese: http://www.szpital.siedlce.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/10/2016 10:30
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.