Publications Office of the EU
Spānija-Merida: Personālie datori - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Spānija-Merida: Personālie datori

  • Publicēts
    28/05/2019
  • Termiņš
    11/07/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Dirección General de Planificación Económica
Izpildes vieta
NUTS code: ES43 Extremadura
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES431 Badajoz
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30213000 Personālie datori
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,060,920.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
CS/99/1119023224/19/PA
Apraksts

Adquisición de 2 680 ordenadores personales compactos para el Servicio Extremeño de Salud.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Dirección General de Planificación Económica
Nacionālais reģistrācijas numurs: Q0600413I
Pasta adrese: Avenida de las Américas, 2
Pilsēta: Mérida
NUTS kods ES431
Pasta indekss: 06800
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Dirección General de Planificación Económica
Galvenā adrese: https://contrataciondelestado.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
CPV kods

30213000 - Personālie datori

34000000 - Transporta iekārtas un palīgiekārtas transportēšanai

34100000 - Mehāniskie transportlīdzekļi

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,060,920.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.