Publications Office of the EU
Biroja piederumu, kancelejas piederumu un radošu brīvā laika pavadīšanas aktivitāšu piegāde un piegāde Korsikas iestādēm: partija 10 "Piegāde un piegāde rakstiem un maziem materiāliem radošajām darbnīcām" Attiecības - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Biroja piederumu, kancelejas piederumu un radošu brīvā laika pavadīšanas aktivitāšu piegāde un piegāde Korsikas iestādēm: partija 10 "Piegāde un piegāde rakstiem un maziem materiāliem radošajām darbnīcām" Attiecības

  • Publicēts
    22/06/2026
  • Termiņš
    22/07/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/07/2026
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Collectivité de Corse
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRM01 Corse-du-Sud
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39162110 Mācību materiāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2026-DMG-0145
Apraksts

Šā pamatnolīguma priekšmets ir biroja preču, biroja tehnikas un palīgmateriālu, tintes spilventiņu, kancelejas preču, radošo darbnīcu piederumu iegāde un to piegāde Korsikas kopienas pakalpojumiem. Šī apspriešana attiecas uz 10. daļu par "Supply and delivery of articles and small materials for creative workshops. Radošās animācijas organizēšanai ir nepieciešams neizsmeļošs piegāžu un aprīkojuma saraksts, kas pielāgots šāda veida daudzveidīgām un daudzveidīgām darbībām. Šī apspriešanās notiek pēc pirmās apspriešanās, kas atzīta par nesekmīgu, pamatojoties uz to, ka nav iesniegts neviens piedāvājums: procedūra 2025-1DMG-0337 nosūtīta publicēšanai 05/03/2026 ar piedāvājumu iesniegšanas termiņu 07/04/2026

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1838178
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1838178
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/07/2026 10:00
CPV kods
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Qualité des produits
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 50
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Délai de livraison
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Prix des prestations
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.