Publications Office of the EU
Programmatūras pakalpojums - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Programmatūras pakalpojums

  • Publicēts
    28/03/2024
  • Termiņš
    06/05/2024
  • Atcelts
    14/05/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Atcelts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL22A Katowicki
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60100000 Autotransporta pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
DZ.3321.68.2024 Świadczenie usługi transportu sanitarnego
Apraksts

Līguma priekšmets ir: Sanitārā transporta pakalpojumu sniegšana saskaņā ar STOPSTORM programmu “Prospektīva EIROPAS VALIDĀCIJAS KOPĒJAI RE-Entrant tahikardijas Stereotactic THERAPY Stereotactic THERAPY” ar nosaukumu: AK, pakaļa. 1 — Sanitārie pārvadājumi no slimnīcas, kas atrodas Katovicē pie ul. Zāļu 45–47 Pasūtītāja puse neļauj iesniegt daļējus piedāvājumus. Detalizēts līguma priekšmeta apraksts ir sniegts PAM 2.b un 3. pielikumā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://gcm.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://gcm.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/05/2024 12:15
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: KRYTERIUM CENA
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: KRYTERIUM ROK PRODUKCJI
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.