Publications Office of the EU
Beļģija-Charleroi: Celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Beļģija-Charleroi: Celtniecības darbi

  • Publicēts
    31/07/2012
  • Termiņš
    24/09/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/09/2012
  • Piešķirts
    22/07/2013
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ifapme
Izpildes vieta
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
166,611.55 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
7
Piedāvājuma atsauces numurs
3 – T – AOEG – construction centre de formation – MONS – 2011 – lot 8
Apraksts

Le marché a pour objet les travaux, la fourniture, le transport, la main d'oeuvre et tous les moyens nécessaires aux travaux du nouveau centre de formation de Mons dont une partie dénommée «Construform» est un Centre de compétence dédicacé aux métiers de la construction. Lot 8 : chambres froides.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/09/2012 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.