Publications Office of the EU
Kipra-Nikosija: Antianēmiskie preparāti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Kipra-Nikosija: Antianēmiskie preparāti

  • Piešķirts
    28/11/2013
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: CY000 Κύπρος
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33621300 Antianēmiskie preparāti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
112,125.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
123,312.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Φ.Υ. 13.25.02.02.134.1
Apraksts

Προμήθεια Αντιαναιμικών Σκευασμάτων (Ερυθροποιητίνης) για Υποδόρια Χορήγηση σε Νεφροπαθείς για κάλυψη άμεσων αναγκών, με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς Προκήρυξη Διαγωνισμού.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
CPV kods
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
112,125.00
Līguma galīgā vērtība
123,312.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Χ.Α.Παπαέλληνας και ΣΙΑ ΛΤΔ
Pasta adrese: Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιότη 179
Pilsēta: Λευκωσία, Λατσια
Pasta indekss: 2235
Valsts: CYP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.