Publications Office of the EU
Vadība un arhitektūras uzraudzība Jaunbūve ISUtrecht - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Vadība un arhitektūras uzraudzība Jaunbūve ISUtrecht

  • Publicēts
    03/11/2023
  • Termiņš
    09/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/01/2024
  • Piešķirts
    05/09/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gemeente Utrecht
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL310 Utrecht
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
285,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
263,600.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2022-VGU-041
Apraksts

Utrehtas pašvaldība vēlas noslēgt līgumu par pakalpojumu pārvaldību un strukturālajiem norādījumiem saistībā ar Utrehtas Starptautiskās skolas jauno ēku (turpmāk ISUtrecht). Šim projektam piemēro maksimālo cenu EUR 285 000 apmērā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/315574/details
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/315574/details
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/01/2024 13:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Communicatie en organisatie
Paredzamā vērtība
285,000.00
Līguma galīgā vērtība
263,600.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ICS Interim Management B.V.
Pasta adrese:
Pilsēta: ZWOLLE
Pasta indekss: 8021DA
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.