Publications Office of the EU
Polija-Bełżyce: Ledus tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Bełżyce: Ledus tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    26/09/2017
  • Termiņš
    27/10/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/10/2017
  • Piešķirts
    22/11/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Izpildes vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90630000 Ledus tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,132,630.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
BiZP.2720-30/17 BiZP.2720-30/17
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest usługa związana z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie administrowanym przez ZDP w Lublinie z/s w Bełżycach tj. zwalczanie śliskości i odśnieżane dróg, w sezonie zimowym 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020. Zakres zamówienia obejmuje: a) odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości nawierzchni dróg według standardów zimowego utrzymania, określonych przez Zamawiającego, na terenie obwodów drogowych: Nr 1 w Bełżycach, Nr 2 w Bychawie i Nr 3 w Garbowie,b) utrzymanie w stałej gotowości nośników i sprzętu przewidzianego do realizacji w/w zadania wraz z ich obsługą w terminie od dnia przekazania sprzętu Zamawiającego Wykonawcy na podstawie protokołu zdawczo - odbiorczego do zakończenia świadczenia usług objętych zamówieniem, po zakończeniu sezonu zimowego tj. do dnia 30.4.2020 roku.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Pasta adrese: ul. Żeromskiego 3
Pilsēta: Bełżyce
NUTS kods PL814
Pasta indekss: 24-200
Valsts: POL
Galvenā adrese: www.zdplublin.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/10/2017 10:30
Izpildes vieta
CPV kods

90630000 - Ledus tīrīšanas pakalpojumi

90620000 - Sniega tīrīšanas pakalpojumi

45000000 - Celtniecības darbi

45200000 - Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi

Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.