Publications Office of the EU
Polija-Czempiń: Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Czempiń: Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi

  • Publicēts
    27/09/2016
  • Termiņš
    08/11/2016
  • Piešķirts
    28/12/2016
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Izpildes vieta
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,293,398.41 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,177,698.70 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
CZO.271.14.2016
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Pasta adrese: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Pilsēta: Czempiń
NUTS kods PL41
Pasta indekss: 64-020
Valsts: POL
Kontaktpersona: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Galvenā adrese: http://www.selekt.czempin.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,293,398.41 PLN
Līguma galīgā vērtība
3,177,698.70 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Szałwiowa 34 A/2
Pilsēta: Plewiska
Pasta indekss: 62-064
Valsts: POL

Oficiālais nosaukums: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Szałwiowa 34 A/2
Pilsēta: Plewiska
Pasta indekss: 62-064
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.