Publications Office of the EU
Rumānija-Reșița: Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-Reșița: Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi

  • Publicēts
    16/12/2019
  • Termiņš
    20/01/2020
  • Atcelts
    24/01/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
S.C. Aquacaraș S.A.
Izpildes vieta
NUTS code: RO422 Caraş-Severin
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO422 Caraş-Severin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
30,813,322.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
16868757_2019_PAAPD1086116
Apraksts

Activitatea vizează implementarea corespunzătoare a contractului de lucrări conform cerințelor caietului de sarcini, astfel:
Alimentare cu apă:
1) aducțiuni noi de apă tratată – aprox. 8,48 km;
2) rezervor de înmagazinare nou – 1 unitate;
3) reabilitare rezervoare de înmagazinare existente – 5 unități;
4) stații de pompare apă noi – 3 unități.
Rețele de distribuție:
1) reabilitarea rețelei de distribuție – aprox. 9,298 km;
2) extinderea rețelei de distribuție – aprox. 3,709 km;
3) implementarea sistemului SCADA.
Rețele de canalizare:
1) reabilitare rețea de canalizare – aprox. 2,011 km;
2) extindere rețea de canalizare – aprox. 27,33 km;
3) stații de pompare ape uzate – 8 unități.
Lucrările de construcție includ: lucrări de construcție și instalații pentru alimentare cu apă și canalizare menajeră, furnizare și montaj utilaje și echipamente tehnologice, executare branșamente de alimentare cu apă, contorizare, executare racorduri de canalizare, stații de pompar [...] detalii pe www.e-licitatie.ro

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: S.C. Aquacaraș S.A.
Nacionālais reģistrācijas numurs: R 16868757
Pasta adrese: Piața Republicii nr. 7
Pilsēta: Reșița
NUTS kods RO422
Pasta indekss: 320026
Valsts: ROU
Kontaktpersona: Ludovic-Leonard Braun
Galvenā adrese: www.aquacaras.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/01/2020 15:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
30,813,322.00 RON
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.