Publications Office of the EU
Paziņojums par līgumu: Laboratorijas iekārtu apkope, Lot°4 - Vakuuma sūkņi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Paziņojums par līgumu: Laboratorijas iekārtu apkope, Lot°4 - Vakuuma sūkņi

  • Publicēts
    19/08/2025
  • Termiņš
    23/09/2025
  • Piešķirts
    11/11/2025
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Deutsche Gesetzliche Unfallversicherung e.V.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
-1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
25_EU_019_4
Apraksts

Šīs procedūras priekšmets ir 14 vakuuma sūkņu, Edwards, RV sērijas apkope.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y6C5770
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y6C5770
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
CPV kods
Piešķiršanas metode
Angebotsoreis
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
-1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Edwards GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kirchheim
Pasta indekss: 85551
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.