Publications Office of the EU
Norvēģija-Oslo: Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Oslo: Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)

  • Piešķirts
    04/05/2021
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Oslo Universitetssykehus HF (hovedenhet)
Izpildes vieta
NUTS code: NO081 Oslo
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO Norge
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,000,000.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

A high throughput system will be procured for optic analysis of structural variations in genomes, as a complement to whole-genome sequencing.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
3,000,000.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Triolab AB
Pasta adrese:
Pilsēta: Mölndal
Pasta indekss:
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.