Publications Office of the EU
Avfall och återvinning - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Avfall och återvinning

  • Publicēts
    17/03/2025
  • Termiņš
    28/03/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/03/2025
  • Piešķirts
    19/05/2025
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Örebroporten Fastigheter AB
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE124 Örebro län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
24/20
Apraksts

Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud avseende avfallshantering i enlighet med vad som anges i detta upphandlingsdokument med tillhörande bilagor ("Upphandlingsdokumenten"). Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen. Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=46457&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=46457&GoTo=Tender
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/03/2025 00:00
Piešķiršanas metode
Genomförandebeskrivning
Paredzamā vērtība
3,000,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Stena Recycling AB
Pasta adrese:
Pilsēta: GÖTEBORG
Pasta indekss: 40040
Valsts:
Oficiālais nosaukums: PreZero Recycling AB
Pasta adrese:
Pilsēta: ÄNGELHOLM
Pasta indekss: 26271
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Renall AB
Pasta adrese:
Pilsēta: NORRKÖPING
Pasta indekss: 602 38
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.