Publications Office of the EU
Datu bāzu virtualizācijas piegāde Microsoft SQL Server - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Datu bāzu virtualizācijas piegāde Microsoft SQL Server

  • Publicēts
    29/07/2024
  • Termiņš
    26/08/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/09/2024
  • Piešķirts
    11/10/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48800000 Informācijas sistēmas un serveri
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
240,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
SUM-24-0386-SIST
Apraksts

Datu bāzu virtualizācijas piegāde Microsoft SQL Server

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
required
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/09/2024 11:30
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Oferta económica.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 50
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Cobertura funcional.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 30
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Equipo de trabajo asignado.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 15
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Metodologia y planificacion .
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Paredzamā vērtība
240,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: The Whiteam Technology Services, SL
Pasta adrese:
Pilsēta: Tres Cantos
Pasta indekss: 28760
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.