Publications Office of the EU
Francija-Poitiers: Ielu apgaismojuma aprīkojums - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Poitiers: Ielu apgaismojuma aprīkojums

  • Publicēts
    17/07/2023
  • Termiņš
    22/09/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/09/2023
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
grand poitiers communaute urbaine
Izpildes vieta
NUTS code: FR France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34928500 Ielu apgaismojuma aprīkojums
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,250,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

accord-Cadre à bons de commande sans minimum et avec maximum de 1 250 000 euroHt mono-attributaire de fournitures
durée : 4 années à compter de la date de notification

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.marches-securises.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/09/2023 16:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,250,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.