Publications Office of the EU
Francija-Brest: Dažādas programmatūras izstrādes pakalpojumi un datoru sistēmas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Brest: Dažādas programmatūras izstrādes pakalpojumi un datoru sistēmas

  • Publicēts
    11/04/2022
  • Termiņš
    17/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/05/2022
  • Piešķirts
    16/06/2022
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
université de Bretagne Occidentale
Izpildes vieta
NUTS code: FRH02 Finistère
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRH02 Finistère
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72212900 Dažādas programmatūras izstrādes pakalpojumi un datoru sistēmas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
240,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,350,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
2022-009ACM
Apraksts

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/05/2022 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.