Publications Office of the EU
Atkritumu savākšana un apsaimniekošana uzņēmumam Nepomuk - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Atkritumu savākšana un apsaimniekošana uzņēmumam Nepomuk

  • Publicēts
    22/09/2025
  • Termiņš
    24/10/2025
  • Piešķirts
    07/01/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Město Nepomuk
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
18,000,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

4.1. Publiskā iepirkuma līguma priekšmets ir pilnīgu pakalpojumu sniegšana līgumslēdzējai iestādei atkritumu apsaimniekošanas jomā, jo īpaši atkritumu savākšana, savākšana, pārvadāšana, izmantošana, šķirošana un apglabāšana, tādā apjomā un ar tādiem nosacījumiem, kas norādīti iepirkuma procedūras dokumentos.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00256986
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00256986
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs: nejnižší nabídková cena
Veids: price
Apraksts: nejnižší nabídková cena
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
18,000,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Marius Pedersen a.s.
Pasta adrese:
Pilsēta: Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Pasta indekss: 50009
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.