Publications Office of the EU
Francija-La Plaine Saint-Denis: Būvniecības konsultāciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-La Plaine Saint-Denis: Būvniecības konsultāciju pakalpojumi

  • Publicēts
    01/02/2014
  • Termiņš
    25/03/2014
  • Piešķirts
    16/05/2014
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Établissement français du sang
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71315200 Būvniecības konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
130,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
61,620.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
ACNAT13071
Apraksts

La réalisation de diagnostics de «sécurité» des sites dont l'Établissement français du sang (EFS) n'est pas propriétaire et la définition des interventions nécessaires à la correction des désordres susceptibles de présenter des risques pour les personnes.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Établissement français du sang
Pasta adrese: 20 avenue du Stade de France
Pilsēta: La Plaine-Saint-Denis Cedex
Pasta indekss: 93218
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
130,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
61,620.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Qualiconsult
Pasta adrese: 1 bis rue du petit Clamart, bât E, Vélizy Plus
Pilsēta: Vélizy Cedex
Pasta indekss: 78941
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.