Publications Office of the EU
Francija-Rennes: Datoru iekārtas un piederumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Rennes: Datoru iekārtas un piederumi

  • Publicēts
    04/10/2022
  • Termiņš
    09/11/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/11/2022
  • Piešķirts
    27/12/2022
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
agence Régionale de Santé
Izpildes vieta
NUTS code: FRH0 Bretagne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRH Bretagne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
250,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
250,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

fourniture de petits matériels et fournitures informatique, périphériques et accessoires au profit du siège de l'agence Régionale de Santé Bretagne et de ses Délégations Départementales

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2104901&orgAcronyme=h8j
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/11/2022 13:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
250,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
250,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: calestor
Pasta adrese: 14/38 rue Alexandre
Pilsēta: Gennevilliers
Pasta indekss: 92230
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.