Publications Office of the EU
Hulkuvate loomade püüdmine ja varjupaiga haldamine 2024-2027 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Hulkuvate loomade püüdmine ja varjupaiga haldamine 2024-2027

  • Publicēts
    27/11/2023
  • Termiņš
    28/12/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/12/2023
  • Piešķirts
    09/04/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Võru Linnavalitsus
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77400000 Zooloģiskie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
240,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
20.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
272201
Apraksts

Riigihange hõlmab hulkuvate loomade püüdmist ja pidamist, veterinaariateenust, hulkuvate loomade omanike väljaselgitamist, hukkunud või hukatud loomade käitlemist, muud varjupaiga haldamise teenusega seonduvat.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6611848/tenders
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6611848/tenders
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/12/2023 12:00
Pircēji
Antsla Vallavalitsus
Rõuge Vallavalitsus
Võru Vallavalitsus
CPV kods

77400000 - Zooloģiskie pakalpojumi

85200000 - Veterinārie pakalpojumi

85000000 - Veselības un sociālie pakalpojumi

85210000 - Mājas dzīvnieku audzētavas

Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Vaata hanke alusdokumentidest
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10.0
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Vaata hanke alusdokumentidest
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10.0
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Vaata hanke alusdokumentidest
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10.0
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Vaata hanke alusdokumentidest
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10.0
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Vaata hanke alusdokumentidest
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5.0
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Vaata hanke alusdokumentidest
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5.0
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Vaata hanke alusdokumentidest
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 50.0
Paredzamā vērtība
240,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
20.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Varjupaikade MTÜ
Pasta adrese:
Pilsēta: Viljandi vald
Pasta indekss: 71057
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.