Publications Office of the EU
EIROPAS ATKLĀTS ELEKTRONISKS KONKURSS NEDIFERENCĒTU SADZĪVES ATKRITUMU APSTRĀDES UN REĢENERĀCIJAS PAKALPOJUMU PIEŠĶIRŠANAI CER 200301. FIUMICINO LEONARDO DA VINCI LIDOSTA UN CIAMPINO G.B. PASTINE LIDOSTA - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

EIROPAS ATKLĀTS ELEKTRONISKS KONKURSS NEDIFERENCĒTU SADZĪVES ATKRITUMU APSTRĀDES UN REĢENERĀCIJAS PAKALPOJUMU PIEŠĶIRŠANAI CER 200301. FIUMICINO LEONARDO DA VINCI LIDOSTA UN CIAMPINO G.B. PASTINE LIDOSTA

  • Publicēts
    13/05/2024
  • Termiņš
    14/06/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/06/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Aeroporti di roma S.p.A.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,445,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

EIROPAS ATKLĀTS ELEKTRONISKS KONKURSS NEDIFERENCĒTU SADZĪVES ATKRITUMU APSTRĀDES UN REĢENERĀCIJAS PAKALPOJUMU PIEŠĶIRŠANAI CER 200301. FIUMICINO LEONARDO DA VINCI LIDOSTA UN CIAMPINO G.B. PASTINE LIDOSTA

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.sg.adr.it
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.sg.adr.it
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/06/2024 15:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Come previsto nel Disciplinare di gara
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
2,445,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.